Nieuwe outfit voor Leuvens stadspersoneel

Binnenkort zien de meeste medewerkers van stad Leuven er nét iets anders uit. De oude werk- en veiligheidskledij was aan vervanging toe en kreeg bij die gelegenheid een make-over. Momenteel worden de nieuwe kledingstukken verdeeld. Het gaat in totaal om zo’n 900 pakketten.

“Bij de keuze van de kledij stonden draagcomfort, functionaliteit en veiligheid centraal”, vertelt schepen van personeel Bert Cornillie. “Een dertigtal medewerkers uit verschillende diensten heeft de kleren mee getest en gekozen. Uiteraard hielden we rekening met de nieuwe huisstijl en het stadslogo dat sinds 2022 in gebruik is. Zo verhogen we de herkenbaarheid van onze medewerkers bij de Leuvenaar. En vermits we opteerden voor kwaliteitsvolle kleding die lang meegaat, maakten we ook een erg duurzame keuze.”

De nieuwe werkkledij bestaat uit onder andere T-shirts, polo’s, sweaters en hoodies, jassen, regen- en werkbroeken, petten en mutsen. De pakketten worden samengesteld naargelang de functie en de medewerkers krijgen verschillende keuzemogelijkheden. Vooral de personeelsleden van de directie openbaar domein (begraafplaatsen, groenbeheer, openbare werken en stadsreiniging) en de directie gebouwen zullen de nieuwe uitrusting dragen. Maar ook bij de directies sport, veiligheid en preventie (o.a. gemeenschapswachten) en welzijn krijgen heel wat medewerkers nieuwe kleren, net als bij het gelegenheidspersoneel voor culturele en andere evenementen.

 

Share

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Stad Leuven

www.leuven.be

Neem contact op met

Professor Van Overstraetenplein 1 3000 Leuven

016 27 27 27

communicatie@leuven.be